fbpx

סיפורי הצלחה

הלקוחות שלנו

על מנת להמחיש את כוחם של הטיפולים שלי, בחרתי להביא מספר סיפורי הצלחה אמיתיים מהקליניקה שלי (עכב אתיקה מקצועית, כל הטיפולים הם דיסקרטיים והשמות של המטופלים לא פורסמו באתר. אני מזמינה אתכם לבוא ולחוות את הטיפולים שלי ולפתור את הנושאים שלכם באמצעותם:

  • קיבלתי לטיפולי ילדה בת 7 אשר סובלת מהרטבת לילה, כמעט כל יום, במשך שנים. כמו כן, אימה התלוננה על הופעת טיקים בעיניים. באמצעות אבחון בפרחי באך הרכבתי נוסחה אשר נועדה לטפל בסימפטומים. כשבוע לאחר שנטלה את הטיפות, דיווחה האם על היעלמות הטיקים, אשר עד היום לא חזרו. לגבי נושא ההרטבה , האם דיווחה כי מיום נטילת הטיפות הבת מרטיבה פחות. יש לציין כי בניגוד להוראות הנטילה של נוסחת פרחי הבאך, האם לא הקפידה על מתן סדיר של המינון אשר נקבע לילדה. יש לציין כי נושא המינונים הינו קריטי להצלחת הטיפול, ולכן אני מאמינה כי אם האם הייתה מקפידה על כך- התוצאות אפילו היו טובות יותר. 

  • הגיע אליי לטיפול ילד כבן 9. לדברי הוריו, הילד היה מתעורר באמצע לילה ורץ בכל הבית אחוז פאניקה. יש לציין כי בבוקר שלמחרת הילד לא היה זוכר דבר מאירועי הלילה. החלטתי לטפל בילד באמצעות פרחי באך. כשלושה ימים לאחר שהחל לקחת את תמציות הבאך הפסיקה תופעת "ריצות הלילה". במאמר מוסגר אני מבקשת לציין כי ילדים הינם מטופלים פוטנציאליים מצויינים לשימוש בפרחי באך היות והתמציות עובדות ברבדים העמוקים שלהם כל עוד מתמידים בטיפול עפ"י ההוראות ומסיימים את כל הנוסחה שניתנה. 

  • אחד היתרונות שמציעים פרחי הבאך הינם יכולתם להוות במקרים רבים חלופות רבות עצמה לתרופות כימיות. כדוגמא אני יכולה להביא מטופלת שלי, כבת 35, שסבלה מדיכאון כרוני. כנגד דיכאון זה הייתה מטופלת בתרופות נוגדי דיכאון כמו ציפרלקס ועוד. כאשר נפגשנו החליטה המטופלת לנסות את כיוון הטיפול הטבעי באמצעותי. המטופלת בחרה בכיוון טיפול טבעי אשר אינו מזיק לגוף תחת שימוש בכימיקלים. הצלחתי לסייע בידה באמצעות נוסחאות של פרחי באך וכיום היא כבר אינה נוטלת את הכדורים שלה מזה כחצי שנה. 

  • מטופל נוסף אשר הגיע אליי היה ילד כבן 8 שסבל מחום גבוה מאד, כ 40 מעלות. ההורים ניסו להוריד את החום באמצעות אקמול, אך ללא הצלחה ניכרת. לאחר אבחון רופא התברר כי הילד סבל מוירוס. במקרה זה בחרתי לטפל באמצעות הילינג- לאחר הטיפול הילד הצליח להירדם וכן החום ירד ולא חזר. 

  • הגיעה אליי אישה כבת 57 לאחר שאובחנה כבעלת גידול סרטני ממאיר. טיפלתי בה באמצעות הילינג אך במהלך האבחון לא הצלחתי להבחין בכל גורם סרטני בגופה. האישה נאלצה לעשות ניתוח, היות והרופאים הפחידו אותה מפני אפשרויות של גידול סרטני ממאיר. לאחר שהגיעו תוצאות הביופסיה התברר כי לא מדובר היה בגידול סרטני בשד אלא בגוש דלקתי. 

  • הגיעה אלי אישה בת 60 שהייתה סובלת שנים מדלקות בדרכי השתן חריפות וכל כמה חודשים הייתה מקבלת תרופות אנטיביאוטיות. היא הייתה מיואשת מכל הסיפור הזה. אחרי טיפול ראשון בדיקור סיני, פחתו לה כאבים ואחרי מספר טיפולים בדיקור ושינוי תזונה וקבלת תוספי מזון, היא שכחה מה זה דלקות בדרכי השתן. 

  • מטופל נוסף בן 59 עם מחלת לב, סכרת תלויית אינסולין, עייפות כרונית, מיואש לחלוטין, אחרי 12 טיפולים בדיקור סיני ובשילוב טיפול בפרחי באך, בשילוב תזונה נכונה, צמחי מרפא, הצלחתי לאזן אותו רגשי ופיזי, הרמות סוכר פחתו בדם, עייפות כרונית נעלמה ושימחת חיים חזרה לו. 

  • בחורה נוספת בת 21 עם ווסת לא סדיר ועם טראומות העבר שלא נתנו לה להתקדם בזוגיות עכב גירושין של הוריה, אחרי 4 טיפולים של דיקור סיני בשילוב של פרחי באך ודימיון מודרך ופסיכותרפיה, הווסת הפך להיות סדיר ואחרי טיפול 8 הרגישה שטראומה שעברה כבר לא מפריעה בחיי היום יום. 

  • הגיעה אלי אישה בת 42 עם מיגרנות חזקות שמקור המיגרנה היו על רקע הורמונלי, אחרי סידרה של טיפולים בדיקור והומאופתיה, המיגרנה נעלמה. בדיקור סיני יש הצלחה של % 98 בפתרון בעיות וכאבי מיגרנה. 
דילוג לתוכן