fbpx

דוקטור אירינה יוחננוב Ph.D

פסיכותרפיסטית הוליסטית ומומחית בדיקור סיני נוירולוגי

נעים מאוד, שמי אירינה יוחננוב, אמא לשניים, ד"ר לפסיכותרפיה הוליסטית מאוניברסיטת קליפורניה ומומחית בדיקור דיסטלי נוירולוגי בשיטות מאסטר טונג וד"ר טאן. באמצעות שילוב בין גוף לנפש, אני מסייעת לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים להיפטר מייסוריהן ולהביא רפואה והחלמה.

לאורך שנות חיי המקצועיים, למדתי כי בין הגוף והנפש לא ניתן להפריד. צברתי ניסיון וידע מקצועי רחב היקף בתחום הפסיכולוגיה ובטיפולי גוף ורוח כאחד, על מנת לספק למטופלים שלי פתרונות מקיפים ומעמיקים – הרואים אותנו, בני האדם, כיצורים מורכבים הזקוקים לאיזון והרמוניה בכל הרבדים. כי וכאשר כל אחד מהאספקטים השונים שלנו אינו מאוזן, הוא ישפיע בוודאות על התחומים האחרים.

אסור לנו להזניח את הנפש

המגוון הרחב של טכניקות ותחומי הטיפול שבהם צברתי ידע וניסיון מאפשרים לי להתאים עבור כל מטופל את הטיפול המתאים ביותר לצרכיו, לקשייו הספציפיים ולתחומים בהם נדרש חיזוק. בין אם ניצבת בפניך התמודדות עם דיכאון, חרדות, קשיים בזוגיות, קושי בוויסות רגשי או אכילה רגשית – ובין אם ילדיך מתמודדים עם קשיים רגשיים או חברתיים, מהרטבת לילה וכלה בהפרעות קשב וריכוז – הפתרון טמון בטיפול מקיף, המשלב בין שלמות הגוף והנפש.

חובה עלינו לשמור על גופנו

בריאות גופנית היא תנאי הכרחי לאיכות חיים גבוהה. מתוך הכרה בכך, צברתי ידע רב בדיקורסיני,דיקורדיסטלי נוירולוגי בשיטת מאסטר טונג וד"ר טאן והתמחיתי בכאבים כרוניים, בגניקולוגיה ובקשיים גופניים אחרים. במקביל לכך, הטיפולים המשלימים שלי הכוללים דיקור, פסיכותרפיה , הומיאופתיה והתאמת תמציות פרחי באך, יסייעו לך בהקלה על הסימפטומים הפיזיים ועל אי האיזון הכולל.

זה הזמן ליצור איכות חיים

אני מזמינה אותך לחוות את השפעותיו המיטיבות של גישת הטיפול ההוליסטית בקליניקה שלי – ולהיווכח בעצמך ביעילותה. החל בטיפולים ברפואה סינית ודיקור בשיטות שונות ועד לאבחון ציורים ופסיכותרפיה, באמתחתי מגוון פתרונות לטווח רחב של צרכים ושל מטופלים. כדי לעשות את הצעד הראשון בדרך החדשה, כל שעליך לעשות הוא ליצור עמי קשר עוד היום ולהתנסות באבחון וייעוץ ראשוני חינם ללא כל עלות.

חלק מסיפורי ההצלחה

אישה בת 35

אחד היתרונות שמציעים פרחי הבאך הינם יכולתם להוות במקרים רבים חלופות רבות עצמה לתרופות כימיות. כדוגמא אני יכולה להביא מטופלת שלי, כבת 35, שסבלה מדיכאון כרוני. כנגד דיכאון זה הייתה מטופלת בתרופות נוגדי דיכאון כמו ציפרלקס ועוד. כאשר נפגשנו החליטה המטופלת לנסות את כיוון הטיפול הטבעי באמצעותי. המטופלת בחרה בכיוון טיפול טבעי אשר אינו מזיק לגוף תחת שימוש בכימיקלים. הצלחתי לסייע בידה באמצעות נוסחאות של פרחי באך וכיום היא כבר אינה נוטלת את הכדורים שלה מזה כחצי שנה.

אישה בת 57

הגיעה אליי אישה כבת 57 לאחר שאובחנה כבעלת גידול סרטני ממאיר. טיפלתי בה באמצעות הילינג אך במהלך האבחון לא הצלחתי להבחין בכל גורם סרטני בגופה. האישה נאלצה לעשות ניתוח, היות והרופאים הפחידו אותה מפני אפשרויות של גידול סרטני ממאיר. לאחר שהגיעו תוצאות הביופסיה התברר כי לא מדובר היה בגידול סרטני בשד אלא בגוש דלקתי.

מטופל בן 59

מטופל נוסף בן 59 עם מחלת לב, סכרת תלויית אינסולין, עייפות כרונית, מיואש לחלוטין, אחרי 12 טיפולים בדיקור סיני ובשילוב טיפול בפרחי באך, בשילוב תזונה נכונה, צמחי מרפא, הצלחתי לאזן אותו רגשי ופיזי, הרמות סוכר פחתו בדם, עייפות כרונית נעלמה ושימחת חיים חזרה לו.

לסיפורים נוספים...

דילוג לתוכן