דיקור קוסמטי לפנים

הדיקור הקוסמטי מבוסס על תורת הרפואה הסינית, שעל פיה הזדקנות העור היא חלק מהיחלשות המערכות הפנימיות המתרחשת עם חלוף השנים ומונעת הזרמה תקינה של הדם, אנרגיה וחמצן לעור הפנים. ההיחלשות מונעת את הזנת התאים בקצוות הגוף, הופכת את העור לדק יותר ומביאה להיווצרות של קמטים וכתמי פיגמנטציה.

הדיקור הקוסמטי הוא טיפול לחידוש הנעורים והחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחינו או הזרקת כימיקלים. במהלך הטיפול מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים. המחטים מעודדות את זרימת הדם והאנרגיה לפנים ומתחיל תהליך טבעי של רענון, חידוש תאי העור, יצור קולגן ואלסטין אבעי החייאה של עור הפנים.

טכניקת הטיפול משפרת משמעותית את גמישותם של שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחתם. הדיקור הקוסמטי מאט את התהליך ההזדקנות תוך ניצול אופטימלי של הפוטנציאל הטבעי של העור החדש ולשמר את עצמו. הטיפול יעניק לחות מבפנים כלפי חוץ והקמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים בטבעיים של הגוף. הטיפול עצו מרגיע מאוד וכמעט שאינו כרוך בכאב ומהווה אלטרנטיבה אבעית בטוחה וזולה יחסית וגם נטולת סיכונים או תופעות לוואי לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים הכוללים שימוש בתרופות, ניתוחים וכימיקלים. אחוזי ההצלחה גבוהים יחסית ונשארים לאורך זמן באמצעות תחזוקה דו-שבועית או חודשית.