אני וההילינג - עובדות ומציאות

נובמבר 09, 2013 אירינה יוחננוב
 

אני אדם של עובדות. עובדות ומציאות. מספרים ונתונים. מסיבה זו מצאתי את עצמי נפעמת ומתפלאת לנוכח הגילוי העצמי שעברתי כאשר החלתי את לימודי ההילינג שלי. ההילינג הינו "ריפוי" ריפוי אשר נעשה באמצעות תיעול אנרגיות. לנוכח העובדה כי אני אדם רציונלי מטבעי, מצאתי את עצמי מתפלאת בכל פעם מחדש לנוכח כוחו של ההילינג, כוח אשר לא ניתן לראותו או לכמת אותו, אך באופן מופלא ניתן לחוש אותו.

הילניג אנרגטי פירושו ריפוי ואיזון הגוף והנפש ע"י העברת אנרגיות מהמטפל אל המטופל. הילינג זו אנרגיית ריפוי טבעית, ללא תרופות, הפועלת מתוך מגע עדין, מתוך חמלה, מקבלה ואהבה . הריפוי בהילינג ידוע עוד מימים קודמים ע"י האינדיאנים, ההודים, הנצרות והיהדות. המגע האנושי הוא סוד הריפוי, ועל אחת כמה וכמה כאשר אנו מודעים לעוצמות האנרגטיות אשר עוברות דרכנו, וכאשר אנו מתכווננים אל אותם אנרגיות קוסמיות אשר באמצעותן אנו מעלים את רמת הזרימה והחיות האנרגטית בתוכנו אנו לומדים על האיכויות הטמונות בתוכנו ובאחרים. כאשר חשתי לראשונה אנרגיות אילו נפעמתי, עוצמת האבחון והדיוק שמציעה שיטה זו הינה מדהימה ולכן אני משלבת אותה כחלק אינטגרלי בבואי להרכיב את הנוסחה שלי.

טיפול בהילינג אנרגטי הוא באמצעות הערבת הידיים של המטפל מעל גופו של המטופל, מעל ההילה שלו. המטפל חש את התנועה של הצ'אקרות שמשפיעה על ההילה. לכל צ'אקרה וצ'אקרה יש תדר וצבע מסוים, כל צ'אקרה מסתובבת בתנועה מסביב לשעון (למרות שישנן גישות שונות שסבורות אחרת). המטפל חש את התנועה של אותה צ'אקרה, אם היא מהירה מדיי או איטית מדיי, אם היא "דחוסה" או "מדוללת" או מאוזנת וכמובן מעביר ומאזן את האנרגיה במקום בו ישנו צורך לאיזון וניקוי הצ'אקרה.

ע"י חיבור אל האור האין סופי, אל האהבה, ניתן להעביר אנרגיה מרפאה לאותו מקום. בעזרת דמיון אנרגטי, ניתן למלא את אותה צ'אקרה "חסרה" או לשחרר את אותה צ'אקרה "דחוסה". מניסיוני, לאחר הטיפול המטופל יחוש שינוי במובן הפיזי-רגשי-מנטאלי ורוחני.

טיפול באמצעות הילינג עוזר לשחרר חסימות בזרימת האנרגיה בגוף, להוריד לחצים, להרגעה, להשתחרר מטראומות מהעבר, לרפא מחלות וכדומה. אם אתם חשים חסומים ,תקועים בשלב כזה או אחר בחייכם, חשים שלא בטוב או מוצפים בכאבים ,הטיפול באנרגיית ההילינג עשוי להיות הטיפול המושלם עבורכם. בכל פעם שאני משתמשת בהילינג עם מטופליי אני נפעמת מחדש מעוצמתו ומכוחו להביא שינוי וריפוי.

המדע והרפואה הקונבנציונליים אינם יודעים עדיין להסביר את ההילינג במלואו אולם יותר ויותר רופאים מעולם הרפואה הקונבנציונלית מכירים במקומו כחלק מתהליך ריפוי והחלמה של מטופלים. אני שמחה לעשות שימוש שכזה בכלי כל כך מופלא עם המטופלים שלי מידי יום ולראות את התוצאות.