שמי אירינה יוחננוב, אמא לשני ילדים מחולון, ד"ר לפסיכותרפיה הוליסטית ומומחית בדיקור דיסטלי נוירולוגי בשיטות מאסטר טונג וד"ר טאן. תחומי התמחות שלי- בעיות כאב, בעיות גניקולוגיה, דכאון ובעיות רגשיות.
ה"אני מאמין" שלי – "ישנו קשר עמוק ובלתי נמנע בין גוף לנפש, חוסר התייחסות למרחב אחד עשוי להוביל לחוסר איזון וקושי בהשגת תוצאות."

מאז ומתמיד עניין אותי התחום הטיפולי- אני חשה כי אני יכולה לרתום את האמפתיה שבי, את הרגישות ואת השאיפה הבלתי מתפשרת שלי לריפוי והטבת חיים.
על דגלי אני נושאת את הדיוק, האיכות והמושלמות אלה המסייעים לי בכל אשר אעשה. מתוך מקום זה בחרתי לעסוק במקצוע טיפולי אשר מאפשר לי למצות את מלוא יכולותיי וכן להביא מניסיוני.

בתחום הפסיכותרפואיתי אני נותנת מענה על נושאים כמו חסימות רגשיות, אכילה רגשית, תקיעות בחיים, זוגיות מקרטעת, פחדים, דכאונות ועוד.
במשך שנים מצאתי עצמי מתרחקת מהמקום הנפשי – טיפולי אולם תמיד היו לי נגיעות מקצועיות כאילו ואחרות בו. תמיד ראיתי את עצמי כמקלה על אנשים, עוזרת להם ומביאה להטבה באיכות חייהם. אני משתמשת באמצעי טיפול וריפוי שונים ואשר נתפרת באופן ייחודי לכל מטופל על פי צרכיו. אני מביאה עמי רגישות והכלה עצומים, ניסיון חיים עשיר אולם גם חתירה לדיוק ומציאת הפתרון האופטימלי עבור מטופליי. חוויית הטיפול אצלי שונה ממטופל למטופל, אני מאמינה כי לכל אחד ישנם צרכים ייחודיים ומכאן הצורך בפתרונות ייחודיים. אני מאמינה בשיטת עבודה – אבחון, הערכה, בניית התערבות, מעקב ופתרון – כל זאת באופן יחידני וספציפי.

כמו כן, אני גם מטפלת רגשית בילדים (ילדים עם בעיות כמו קשב וריכוז או היפראקטיביות, הרטבת לילה או בעיות חברתיות).
לרשותי עומד סל כלים נרחב ואמצעי טיפול מהמדרגה הראשונה אשר, יחדיו, מסייעים בידי להרכיב עבור כל אחד ממטופליי את הנוסחה הייחודית לו, החל מפרחי באך וכלה בהילינג, אבחון ציורים ועד פסיכוקיברנטיקה. מצד שני שילוב של רפואה ודיקור סיני עם שילוב של הומאופתיה מודרנית מביאים להגיע לתוצאות אופטימליות בפתרון מושלם וייחודי עבור כל אחד ממטופליי. אתם מוזמנים לבוא ולהתחיל דרך חדשה-יחד איתי.